مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 11 اقتصاد: تحلیل های مربوط به قوانین حمایت از اشتغال و بیمه بیکاری

چکیده
این مقاله مدل های عملی را در ارتباط با قانون حمایت از اشتغال و مزایای بیمه بیکاری ارائه می دهد. ما به فرایند سانسور و ارزیابی اختیاری مشکلات پرداخته و روش ها متنوعی را که باعث حل این مشکلات می گردد مطرح می کنیم.
کلیدواژه : قانون حمایت از اشتغال ، مزایای بیمه بیکاری، مشکلات مربوط به سانسور ، تخمین ارزیابی .
قانون حمایت از اشتغال (EPL) و سیستم های مربوط به بیمه بیکاری (UI) دو موسسه ایجاد شده اصلی در تمام کشورها می باشند که کارگران را در برابر خطرات بازار کار محافظت می کند. از آنجایی که قانون  (EPL) خطر از دست دادن شغل را با هزینه دار کردن آن برای شرکت ها به دلیل اخراج کارگران کمتر می کند ، با این وجود قانون مزایای بیمه بیکاری (UB) از کارگران در برابر از بین رفتن درآمد آن ها که به همراه اخراج آن ها به وجود می آید محافظت می کند. این سیستم ها در ارتباط با اتحادیه تجاری می باشند و در اغلب موارد مسئول ایجاد شرایط سخت در بازار کار به دلیل نرخ بالای بیکاری هستند. بررسی های عملی در بعضی از کشورها انجام شده است تا به ارزیابی تاثیر واقعی موسسات در بازار کار بر روی متغیرهای کلان اقتصادی بپردازند. در حالی که بیشتر این مطالعات به ارزیابی تاثیر هرموسسه در بازار کار بر روی متغیرها بالا به طور جداگانه می پردازند . به نسبت مطالعات تمرکزشان را بر روی مطالعه روابط بین موسسات بازار کار – ELP و UB- قرار می دهند. از لحاظ علمی ، ELP و UB احتمالا به دلیل امنیت شان در برابر خطرات  مناسب تر می باشند. حجم بالاتر در یک سنجش در ارتباط با فقدان سنجش های دیگر سطح مربوط به هر موسسه را تحت تاثیر قرار می دهد. که در نهایت بر روی اثرات کلی این موسسات بر روی متغیرهای کلان اقتصادی تاثیر گذار می باشند.

قیمت ترجمه فارسی: 8000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو