مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 12 اقتصاد: تصمیات کمکی چند ضابطه ای در مدیریت مالی 

چکیده 
تصمیم گیری های مالی مربوط به یک سازمان معمولا در شرایط رسیدن به یک حد مطلوب سازمان دهی می گردد. در ارتباط با یک دوره بلند مدت , تصمیماتی در ارتباط با اختصاص بهینه سرمایه و ساختارهای بهینه مالی وجود دارد. در موارد کوتاه مدت , این تصمیمات در ارتباط با بهینه سازی ذخایر , پول نقد , حساب های دریافتی و بدهی های جاری و غیره وجود دارد. نظریات مالی به تجزیه و تحلیل این تصمیمات اساسا از نقطه نظرات مطلوبیت می پردازد. ویژگی های مطلوب مربوط به این تصمیمات, محقق را به این سمت کشانده است تا تاکتیک های بررسی عملکردی را برای حل مشکلاتی که مرتبط با چنین تصمیماتی می باشد, مطرح کند. این مقاله به بررسی مشارکت تجزیه و تحلیل های چند بعدی در حل مشکلات مربوط به تصمیم گیری های مالی در یک شرایط واقعی می پردازد. این مقاله همچنین شامل کتاب شناسی گسترده ای در ارتباط با این موضوع می باشد.

کلمات کلیدی : سرمایه گذاری , تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری , تجزیه و تحلیل چند بعدی , حمایت از تصمیمات , کاربردها.

تصمیمات مالی مربوط به یک اداره ( مانند موسسات , بانک ها و شرکت های بیمه ) معمولا در شرایط مطلوب در نظر گرفته می شود. در ارتباط با موارد شرکتی و برای یک دوره بلند مدت , دو نوع تصمیم در این زمینه گرفته می شود : تصمیمات مربوط به اختصاص حد مطلوب سرمایه , و تصمیمات مربوط به ساختارهای مالی بهینه.به طور مختصر , این تصمیمات اساسا در ارتباط با مدیریت سرمایه در گردش بوده و آن ها به بهینه سازی ذخایر , موجودی نقدی , حساب های دریافتی و وام های کوتاه مدت اشاره دارند.نظریات مالی به تجزیه و تحلیل این تصمیمات ( کوتاه و بلندمدت) پرداخته اما این موارد از نقطه نظر جنبه های بهینه سازی می باشد ( برای نمونه نظریات مربوط به هزینه سرمایه , نظریه سهام , نظریه اختیار درمعامله و غیره از این دسته می باشد ).این دورنما , محقق را به این سمت کشانده است تا تاکتیک های بررسی عملکردی را ,  برای حل مشکلاتی که مرتبط با چنین تصمیماتی می باشد , مطرح کند.تصمیمات قدیمی مربوط به حل مسئله در بررسی های عملکردی شامل شکل دهی مسائل مربوط به بهینه سازی در موارد محدود خاص می باشد. در واقع این به عنوان بهترین انتخاب می باشد. به هر حال اخیرا , چنین مسائل مالی به صورت جامع تر و حقیقی تر مورد بررسی قرار گرفته ,که بر چارچوب محدودیت های بهینه سازی غلبه کرده است. برای نمونه در در تصمیم گیری های مربوط به بودجه بندی سرمایه باشکار و مک نام , سوالات زیر را مطرح کرده اند.

قیمت ترجمه فارسی: 10000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو