مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 13 اقتصاد: تطبیق فعالیت ها ، بازاریابی ، و استراتژی های رقابتی برای بالا بردن عملکرد : بررسی های عملی دربنگاه های زود بازده 

چکیده 
ارتباط نزدیک بین استراتژی های رقابتی و استراتژی های ساختاری به عنوان پیش شرطی در ارتباط با عملکردهای بهینه تجاری به شمار می آید.این مطالعات به این موارد می پردازد که چگونه ارتباط بین فعالیت ها و استراتژی های رقابتی بر روی عملکرد سازمان ها در بنگاه های مربوط به صنایع تاثیر گذار می باشد. یافته های ما نشان می دهد که a) استراتژی های رقابتی باعث ارتباط بین عملکرد ها و فعالیت های استراتژیکی بازاریابی و عملکردهای سازمانی می گردد.b) تصمیمات استراتژیکی یکپارچه در مورد عملکردها و فعالیت بازاریابی دارای تاثیر مهمی بر روی عملکرد سازمان ها می باشد. و c) عملکردها در ارتباط با بنگاه ها در میان گروه های استراتژیکی مختلف بستگی به کیفیت سازگاری های استراتژیکی دارد.

1- مقدمه :
در مطالعات مربوط به مدیریت استراتژیکی خدمات ، ارتباط استراتژیکی نزدیک بین استراتژی های رقابتی و عملکردها برای سازماندهی خدمات دارای اهمیت زیادی می باشد. علاوه بر این چنین ارتباطات استراتژیکی برای بدست آوردن رقابت های در سطح جهانی حائز اهمیت می باشد. علاوه بر این استراتژی های بازاریابی که سازگاری را بین بازاریابی و استراتژی های بازاری ایجاد می کند برای عملکرد سازمان ها حائز اهمیت می باشد. از این رو چنین فرایندی ضروری می باشد تا ارتباط بین بازاریابی و استراتژی های رقابتی را درک کنیم و به بررسی این موضوع بپردازیم که چگونه ارتباطات استراتژیکی تاثیری بر روی عملکرد سازمان ها دارند. 
کارایی خدمات سازمانی بستگی به عملکردها دارد در حالی که اثر بخش آن بستگی به بازاریابی مناسب آن دارد. علاوه بر این جنبه های خاصی از خدمات همانند تولید و مصرف همزمان و همچنین مشارکت فعال مشتریان در فرایند تولید وجود دارد. چنین ویژگی هایی از خدمات نیازمند این می باشد که سازمان های خدماتی یکپارچکی را بین استراتژی بازاریابی و عملکردی به وجود آورند. بنابراین تطبیق عملکردها و بازاریابی در موفقیت سازمان ها دارای اهمیت می باشند. در این مقاله ما به بررسی عملکرد استراتژی های موثر ، بازاریابی و استراتژی های رقابتی از جنبه های کلی می پردازیم.

قیمت ترجمه فارسی: 12000  تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو