مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 14 اقتصاد: تمایل پرداخت و تقاضا برای سرویس پهنای باند

چکیده
این مقاله به بازبینی کلی منحنی تقاضا، محاسبه کشش قیمت، و پرسش هایی در مورد تمایل به پرداخت (WTP) می پردازد که به طور خاص از بررسی اطلاعات حاصل و یا تخمین زده شده است. تخمین کشش قیمت یا درآمد معمولا در نقطه ثقل اکثر مطالعات تجربی مربوط به تقاضای قرار دارد. نسبتا توجه کمتری به سمت نقش  ارزش WTP معطوف شده است. ارزش و محاسبه آن به هر حال نیازمند دانشی از منحنی تقاضا مورد بحث می باشد. در صورت نبود چنین اطلاعاتی، فعالیت اقتصاددانان با مدل هایی سرو کار دارند که در حداقل موارد، روشی را برای تخمین این کشش مطرح می کنند.
ما به این بحث می پردازیم که در کل، داشتن اطلاعات مربوط به منحنی تقاضا مشتری ، دستورالعمل های مستقیمی را در ارتباط تصمیمات مربوط به قیمت محصولات، بازاریابی و تثبیت موقعیت ایجاد می کند. تخمین WTP، سیاست مربوط به بحث های عمومی را شامل نوآوری های محیطی تا مقررات مطرح شده در ارتباط با بهداشت یا سلامت جامعه مد نظر قرار می دهد. بر این اساس، این مقاله روشی را برای کاربرد اطلاعات حاصل از بررسی که از گزارشات خاص WTP  برای مد نظر قرار دادن منحنی تقاضای بازاری برای خدمات یا کالاهای خاص استفاده شده است، ارائه می دهد. ما این روش را با مدل دهی تقاضا برای سرویس های پهنای باند مد نظر قرار می دهیم. در ارتباط با سرویس های پهنای باند، ما به مقایسه این حالت کشسان با توجه به این روش ها با مد نظر قرار دادن تخمین حاصل از مدل قراردادی انتخاب محور می پردازیم.
زمینه
بررسی های پیشین قابل ملاحظه ای در ارتباط با WTP وجود دارد. این زمینه مجموعه ای از موضوعات مختلف را از ارزیابی مربوط به ریسک پذیری مشتری تا قیمت گذاری خدمات و کالاهای جدید شامل می شود. روش هایی که برای ارزیابی WTP وجود دارد اغلب موارد حاصل تنوع در رویکرد ارزشگذاری مشروط یا مدل ترجیح آشکار/ اصول می باشد. روش ارزشگذاری مشروط مستقیم می باشد. فرد به آسانی از نمونه های فردی این پرسش را مطرح می کند که به چه میزان آن ها ارزشی را به کالای خاص، مجموعه ای از ریسک ها، یا ویژگی های خاص یک کالا اختصاص می دهند. چون این موارد بر مبنای بررسی می باشد، به کار گیری این روش ها مستقیم می باشد. مطمئنا انتقادهایی نیز در ارتباط با این روش وجود دارد. این موارد آشکار/ بازار مورد نظر تمرکزش را بر روی تصمیمات مشتری در شرایط واقعی برای مد نظر قرار دادن ارزش انتخاب یا یک خصوصیت قرار می دهد.

قیمت ترجمه فارسی: 10000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو