مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 26 اقتصاد: صورت وضعیت مربوط به کیفیت و عملکرد های مالی 

چکیده
صورت حساب ها در فعالیت های تجاری از اهمیت بالایی برخوردار هستند. این مقاله به بررسی روابط بین صورت وضعیت مربوط به کیفیت و عملکرد های مالی می پردازد. یافته های ما نشان می دهد که موارد موجود در صورت حساب های شرکت نمی تواند مربوط به عملکرد شرکت ها باشد. صورت حساب ها شامل فرایند هایی می باشند که بسیاری از افرادی که آن را به عنوان نقش بنیادین فعالیت های تجاری به شمار می آورند دارای روابط مثبتی با عملکرد های مالی می باشند. در ارتباط با کارمندان , آن مربوط به بخش هایی می باشد که آن ها در آن به فعالیت می پردازند و به تاکید و ارتباط با سیستم های ارزیابی می پردازد.
کلمات کلیدی : فعالیت ها , صورت وضعیت ها , عملکرد های مالی , محتوای مربوط به صورت وضعیت ها.
مقدمه : برای سال ها , تبلیغات آکادمیکی و عملی تاکیدی را بر روی عملکرد و ارزش صورت وضعیت ها داشته است. اگر چه هنوز هم در این موارد اختلافاتی وجود دارد , آن ها ارزشمند و کارآمد بوده و محتواهای مربوط به آن چنین مواردی را قابل اجرا می کنند.
مسلما , شرکت ها نیاز به توسعه استراتژی و ایجاد اهداف مشخصی دارند. آما مزایای مربوط به استراتژی های یک شرکت به راحتی قابل فهم همی باشد.
در واقع دلایلی وجود دارد که داشتن صورت حساب نمی اواند بر روی عملکرد شرکت تاثیر چندانی داشته باشد. هیچ تمایز عمده ای در بررسی های دیوید در مقایسه با متغیر های مالی در مورد شرکت هایی که دارای صورت وضعیت یا دارای چنین مواری نمی باشند وجود ندارد. 
روابط متناقص بین اقدامات مربوط به عملکردهای مالی و وجود صورت حساب های رسمی مالی توسط بارت و باتز مطرح شد. مطالعات دیگر دلایل محدود و متضادی را در رابطه با صورت وضعیت های مربوط به متغیر های مالی نشان می دهند.
اگرچه دلایل کمی وجود دارد که داشتن یک صورت وضعیت می تواند در ارتباط با عملکرد های مالی باشد , بعضی از عناصر مربوط به چنین مواردی مهم در نظر گرفته شده اند. بیانات مربوط به چنین مواردی یکی از سه جنبه زیر را در نظر می گیرند. اولین مورد مربوط به سهامداران می باشد.دومین مورد در رابطه با عوامل مربوط به چنین صورت حساب هایی می باشند. سومین مورد اهداف و مقاصد مربوط به چنین مواردی می باشد.

قیمت ترجمه فارسی: 10000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو