مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 27 اقتصاد: طرح آنلاین در ارتباط با انتقال وجه بین بانکی

چکیده
انتقال وجه آنلاین در حال تبدیل شدن به مولفه مهمی در نیاز کسب و کار امروزی می باشد به هر حال بسیاری از چارچوب های کنونی برای انتقال وجه آنلاین نیازمند اشتراک بعضی از اطلاعات خصوصی در میان طرفین بوده و در نتیجه ریسک های بالای بلقوه ای را به دنبال دارد. بکارگیری چنین طرح هایی نیازمند پیاده سازی قابل توجه زیرساخت های موجود می باشد. در این مقاله، ما طرح قابل اتکایی را انتقال مناسب وجوه آنلاین به صورت ایمن مطرح می کنیم. در روش مورد نظر ما، حداقل موارد اشتراک گذاری داده های خصوصی کاربران را در بین نهادهای بانکی مد نظر قرار داده و نیاز برای پیاده سازی کامل چارچوب کنونی را برای به اجرا در آوردن آن برطرف می کنیم. طرح پیشنهادی بر مبنای جهت گیری خدمات با پیوند ضعیف  با استفاده از SOAP و خدمات وب با تبادل اسناد با استاندارد باز همانند XML می باشد. این روش دارای قابلیت مهمی در ارتباط با ایجاد اعتبار و امنیت بالاتر با حفظ اطلاعات محرمانه که شامل انتقال در زمان محاسبه قابل قبول است، می باشد. 

کلیدواژه
انتقال وجه الکترونیک، خدمات وب، XML، SOAP، امنیت، قابلیت همکاری، SOA

1. مقدمه
امروزه، انتقال وجه الکترونیکی در میان بانک ها بر مصرف کننده شخصی یا نیاز کسب و کار شرکتی دارای اهمیت زیادی می باشد. پیشرفت در فناوری های نرم افزاری به همراه چارچوب طرح محاسبه نیازمند یکپارچگی کاملی با در نظر گرفتن قابلیت همکاری و و امنیت بالاتر می باشد. ساسرد و همکارانش بیان می کنند که نیازهای مشتری بانک ها را مجبور می کند تا خدمان آنلاین را ایجاد کنند. در حالی که آن ها به پیش بینی آینده بانکداری الکترونیک می پردازند، بر این نکته تاکید دارند که بزرگترین بانک ها نیازمند نوآوری مستمر در مجموعه خدماتشان با روش های جدیدتر و انطباق با فناوری های جدیدتر می باشند. در آینده نزدیک، بانکداری آنلاین، که پیش از این نیز آغاز شده است، در ماهیت فراگیر می شود. 
انتقال وجه الکترونیک آنلاین در بین دو یا چند نهاد بانکی تنها زمانی می تواند ساده تر گردد که تمام آن ها متقابلا در مجموعه ای از پروتکل ها توافق کنند. این توافق متقابل شامل اشتراک بعضی از اطلاعات خصوصی یا افشای الگوها و روش هایی می باشد که شامل اصلاح سیستم های کنونی متعلق به بانک های خصوصی می باشد. در این مقاله، ما تلاش می کنیم تا طرحی را برای انتقال ایمن وجه بین بانکی آنلاین با حداقل اشتراک گذاری اطلاعات خصوصی کاربران در میان نهادهای بانکی مطرح کنیم. در عین حال، تلاش می کنیم تا ضرورت پیاده سازی کامل چارچوب و طرح موجود را برای به اجرا گذاشتن چالش های اجرایی حذف کنیم. در این مرحله، ما تمایل داریم تا راه حل انتقال وجه آنلاین قابل اتکای خود را برای فعالیت های بین بانکی کارآمد و بصرفه را ارائه دهیم. 

قیمت ترجمه فارسی: 10000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو