مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 29 اقتصاد: کار گروهی، نظارت و غیاب

چکیده
ما در اینجا مدلی را ارائه می کنیم که نشان می دهد شرکت هایی که دارای تیم تولیدی یعنی کارگران وابسته به هم دارند هزینه های بالاتری را در نتیجه غیبت آنان می پردازد و در نتیجه منابع بیشتری را بر روی نظارت برای کنترل کردن غیبت صرف می کند.بنابراین شرکت هایی که دارای تیم تولیدی می باشند در موارد یکسان می بایست میزان غیبت کمتری را داشته باشند. بررسی های مربوط به اشتغال در شرکت ها در بریتانیا نشان می دهد که ما اولین کسانی می باشیم که به تخمین چنین مواردی می پردازیم که نشان دهنده این است که غیبت کردن هزینه بیشتری در تیم تولیدی دارد. آن شرکت هایی که دارای تیم تولید بوده و در آن نظارت های بیشتری صورت می گیرد میزان غیبت های تیم تولید نیز در آن ها کمتر می باشد.

ا. مقدمه
هزینه اقتصادی غیبت از کار بسیار بالا بوده و غیبت از کار مورد توجه بسیاری از اقتصاددانان می باشد.این پدیده این فرایند را به ذهن نمی آورد که چنین هزینه هایی تحمیل کننده می باشند.یکی از رایج ترین نظرات اقتصادی در مورد غیبت از کار به عنوان یک بعد از ملزومات در مورد کار می باشد.با این وجود اگر ساعت های کاری قرارداد توسط روابط مربوط با استخدام ایجاد نگردد مفاهیم مربوط به غیبت از کار وجود نخواهد داشت.بنابر این برون و سژن درخواستی را برای محدودیت ساعت های کاری بیان کردند. پانان اظهار می دارند که اقتصاد دانان باید تاکید بیشتری را بر روی نقش های مربوط به تقاضای کار  و محدودیت ساعات کاری قراردهند و غیبت از کار درنظر گیرند.
چندین مورد درباره مطالعات اخیر به این تقاضاها با استفاده از محدود کردن متغیر های مربوط به این شرکت ها در تعیین حداقل ساعات قرارداد و اجرای آن ها انجام شده است.بارمبی و بارمبی اتال نشان دادند که ساختار های مربوط به قرارداد کاری یک فرایند مهمی در تعیین هزینه های روزانه غیبت ها و خسارات ناشی از آن ایفا می کند.این به دنبال کار های اخیری که توسط بارمبی اتال انجام شد نشان می دهد که ساختار های مربوط به طرح های ضعیف , این غیبت ها را تحت تاثیر قرار می دهد که این فرایند مخالف با ساختار های مدیران بر اساس هزینه های موجود غیبت در شرکت ها می باشد.

قیمت ترجمه فارسی: 15000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو