مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 35 اقتصاد: هوش کسب و کار به روش محاسبه ابری

چکیده: 
اطلاعات کسب و کار یا (BI) در ارتباط با روش یکپارچه ای برای پشتیبانی مدیریت اطلاعات می باشد. در حال حاضر محدودیت هایی برای پذیرش BI وجود دارد و عصر جدید مدیریت اطلاعات تحلیلی در مورد اطلاعات کسب و کار بوجود آمده است. این محدودیت ها زیرساخت های یکپارچه ای می باشد که در ارتباط با کسب و کاربوده که به صورت پیچیده، هزینه بردار و انعطاف ناپذیرشده اند، این فعالیت ها نیازمند یکپارچه سازی و از بین بردن ناخالصی های اطلاعات شرکت و عملکرد می باشند که بر روی زیرساخت های موجود/ زیرساخت های فناوری اطلاعات ناقص تاثیرگذار می باشد. بنابراین در این مقاله محاسبه به روش ابری به عنوان یک راه حل احتمالی برای این موضوعات می باشد. ما شرایط جدیدی را برای اطلاعات کسب و کار ایجاد کرده تا توانایی را برای مختصر کردن اجرای اطلاعات کسب و کار ایجاد کرده، هزینه ها را برای برنامه های اطلاعات شغلی در مقایسه با نرم افزارهای قدیمی اطلاعات شغلی کاهش داده، توانایی را برای افزودن محیطی برای آزمایش ایجاد کرده، مفاهیم را به اثبات رسانده و به روز رسانی کنیم، برای کاربران پتانسیلی را به منظور موقعیت های استراتژیکی  سریع تر ایجاد کرده و انعطاف پذیری را بالا بریم. همچنین محاسبه به روش ابری سازمان ها را قادر می سازد تا ترابایت ها (مجموعه ای) از اطلاعات را سریعتر و به صرفه تر از قبل مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد. اطلاعات کسب و کار (BI) به روش ابری همانند یک پازل بزرگ می باشد. کاربران می توانند وارد آن شده و قطعات کوچک پازل را در کنار یکدیگر قرار داده اما تا زمانی که کل موارد تکمیل نشود، کاربر نمی تواند دید کلی از تصویر کامل داشته باشد. در این مقاله خواندن هر بخش، قطعات مربوط به پازل را در جای خود قرار می دهد. 

کلیدواژه: محاسبه به روش ابری، اطلاعات کسب و کار، پلتفرم به عنوان خدمات

1. مقدمه
با ایجاد رکود اقتصادی ، سازمان ها به طور روزافزونی به دنبال روش هایی برای کسب منابع بیشتر؛ ایجاد منابع به روش های مختلف- برای ایجاد درآمد، اطلاعات مربوط به مشارکت در انجام فعالیت ها می باشند. در چنین موقعیتی، فناوری هایی همانند محاسبه ابری و اطلاعات کسب و کار (BI) دارای اهمیتی روزافزونی در کسب سود و حفظ فاصله رقابتی می باشند. زمانی که این فناوری ها ادغام می گردند مجموعه ای از پروژه های مدیریتی، اطلاعات تحلیلی و احتمالات کسب و کار را امکان پذیر می کنند. 

قیمت ترجمه فارسی: 10000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو