مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 4 اقتصاد: اقتصاد دانش بنیاد

چکیده 
این مقاله به بررسی روابطه بین شیوه مدیریت دانش و عملکردهای نوآوری از طریق بررسی های مقدماتی می پردازد  که تمرکزش را بر روی صنعت تولیدی قرار می دهد. مهمترین مفهومی که از این بررسی ها بر می آید این می باشد که مدیران در شرکت های تولیدی می بایست در توسعه استراتژی های نوآوری برای تولیدات و نوآوری فرایند، تاکید بیشتری بر روی مدیریت منابع انسانی داشته باشند. این بررسی نشان می دهد که مدیریت دانش در ارتباط با عملکردهای نوآوری می باشند البته زمانی که شیوه های نرم عملکرد مدیریت منابع انسانی و فعالیت های سخت فناوری اطلاعات، اجرا می گردند.

1- مقدمه 
در شکل ایده آل ، نوع آوری دارای ظرفیتی برای بهبود عملکردها ، حل مشکلات ، افزودن اعتبار ، و ایجاد مزایای رقابتی برای شرکت ها می باشد. نوع آوری در مفهوم گسترده تر به عنوان اجرای اکتشافات و ابداعات و فرایندی که توسط آن نتایج جدید ، که به صورت تولیدات ، سیستم ها یا فرایندها که به عرصه وجود پا می گذارند ، می باشد. فرایندهای مربوط به نوع آوری به شدت بستگی به دانش ، به ویژه زمانی که دانش، محدوده ای فراتر از داده اطلاعات و منطق قراردادی را شامل گردد، دارد. در واقع قدرت دانش در ارتباط با ذاتی بودن آن ارزش های اصولی و فرضیاتی می باشد که تحت پشتیبانی فرایند یادگیری می باشد. از آنجایی که تمایزات پیشین بین  اهداف سازمانی، خدمات و ایده ها از بین رفته است، دانش نقش مهم تری را در سازمان ها عهده دار می باشد. بر طبق به گفته استوارت ، مدیریت دانش و سرمایه انسانی به عنوان ابزار مهمی برای مدیریت هر نوع کسب و کار بوده، با این وجود تعداد کمی از افراد این حوزه رقابتی را درک می کنند. و با توجه به  پتانسیل مدیریت دانش و سرمایه فکری به عنوان منبع نوع آوری ها و نوسازی، استراتژی های کسب و کار می بایست تمرکزش را بیشتر بر روی این موضوعات قرار دهد.

قیمت ترجمه فارسی: 15000  تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو