مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 58 اقتصاد: آیا متغیر های مالی بازار، دارایی های شاخص را نسبت به بازده نرخ ارز نشان می دهد؟ 

چکیده 
  این مقاله ،ویژگی های همزمان شاخص متغیرهای مالی بازار را نسبت به تغییر در ارز 6 کشور توسعه یافته ی اصلی ، ارزیابی می کند.
همانطور که متغیرهای شاخص در قیمتهای نسبی مختلف سرمایه تغییر می کند، جریان کوتاه مدت سهام و اطلاعات انتخاب ارز مورد استفاده قرار می گیرد.ما متوجه می شویم که تغییرات تفاضلات (دیفرانسیل) شاخص سهام، جریانات سوداگرانه (دلالانه) کوتاه مدت ، و تغییر ریسک در قیمتهای ارز موجود ویژگی های پیوسته ی شاخص برای چند جفت ارز را نشان می دهد.
از سال 1999 تغییرات کوتاه مدت نرخ سود، اهمیتی به اندازه ی شاخصها پیدا کرده است. بهترین متغیر شاخص، در 50% بازده ماهیانه USD/EUR و GBP/USP و در 60% روندهای ترقی و تنزل جفت ارزهای JPY/EUR و  USD/EUR ،شرح داده می شود.

1-معرفی
نظارت ماهیانه ی موثر تغییرات نرخ ارز،نیاز به فهم نیروهای پیشبرنده تغییرات کوتاه مدت و میان مدت ارز دارد. به این منظور، روش کلاسیک تعیین نرخ کوتاه مدت مبادلات،مشخص کردن شرایط نرخی سود می باشد.
با این حال، مشکلات تجربی که با UIP مواجه می شود، به دنبال عواملی است که بتواند بهتر با نوسانات نرخ ارز مقابله نماید.این کار، با گسترش حجم جریانات مالی بین المللی در چند دهه ی گذشته و نیز موج جهانی در قیمتهای برابر در نیمه ی دوم دهه 1999شدیدتر شده است.
این پدیده، افزایش توانایی محققین بین المللی را در به کارگیری فرصتهای معاملات ارزی جهان، پس از ، از بین بردن موانع برای جریان انداختن سرمایه ،نشان می دهد. نرخ ارز مانند یک محصول فرعی با قیمت سهام بیشتر، افزایش می یابد تا معاملات تجاری.
 پیشرفتهای اخیر در تحقیقات تئوریکی،دیدگاه های جدید ومهمی را به تعیین نرخ ارزی کوتاه مدت فراهم کرده است. به عبارت دیگر،افزایش دسترسی به اطلاعات ، به ویژه در جریانات مالی،مرزی، تحقیقات تجربی در منطقه را تسهیل کرده است.
نقش این مقاله،ارزیابی ویژگی های شاخص مجموعه ای از متغیرهای بازار همراه با ،بازده ماهیانه ی نرخ ارز می باشد.
سوالات ویژه ای که ما داریم:
آیا اطلاعات بررسی اخبار مالی بازار،در مورد اصل اقتصاد،قادر به تغییر نرخ ارز است؟
آیا برخی از شاخص ها نسبت به بقیه مرتبط ترند و آیا آنها در تمام ارزها صدق می کنند؟
آیا این روندهای افزایشی و کاهشی، تقارن دارند؟

قیمت ترجمه فارسی: 5000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو