مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 7 اقتصاد: تاثیر افشاسازی شاخص های عملکرد غیرمالی

چکیده
همان طور که در فصل 1 تعریف شده است، هدف این مطالعه بررسی تاثیر شفاف سازی شاخص های عملکردی غیر مالی شامل ایجاد گزارش های تضمینی در مورد این اطلاعات بر روی تخمین قیمت سهام سرمایه گذاران سازمانی در ایران می باشد. این فصل به بررسی نظریات مورد استفاده برای شرح رفتار شفاف سازی داوطلبانه، یعنی فاکتورهایی که این انگیزه را برای شرکت ایجاد می کنند تا به طور داوطلبانه اطلاعات و عوامل تعیین کننده خصوصیات شرکت را افشا کنند، می پردازد. هدف اصلی بررسی مطالب پیشین ایجاد مبنایی برای چارچوب نظری این مطالعه می باشد. بررسی های پیشین در این فصل اثبات می کند که شفاف سازی داوطلبانه در همه جا توسط دو نظریه توضیح داده می شود (Chalmers and Godfrey, 2004). علاوه بر این دو جنبه مبنای اقتصادی، بعضی از مطالعات مربوط به شفاف سازی که در سال های اخیر انجام شده استنادی به نظریه قانونی بودن، نظزیه سهامدار، و نظریه سازمانی برای توضیح رفتار شفاف سازی داوطلبانه می کند. این نظریه سیستم محور تلاشی را به منظور پذیرفتن تاثیر اجتماعی بر روی رفتار شفاف سازی شرکت ها انجام می دهد. 
ASB
ASB بر این عقیده می باشد که حکومت قانونگذار کنونی بریتانیا چارچوب مناسبی را برای گزارش، شامل موضوغات غیرمالی/ و مسئولیت اجتماعی شرکت (CSR) اتخاذ کرده است، اگرچه می تواند بهبود یابد. گزارش بررسی ASB نشان می دهد که فشارهای اجتماعی مشکلی را برای شرکت ایجاد می کند تا موارد محرمانه را در ارتباط با هر یک از این موارد یعنی ( محیط ، کارکندان، و موضوعات اجتماعی و جامعه) و نتایجی را که شرکت در مورد این سه موضوع بدون توجه به اهمیت هر یک از این موارد در کسب و کار دارد، مطرح کند. 
سیاست بازبینی گزارش طرح های دولتی دسامبر 2010: با مد نظر قرار دادن بحران، FRC مطرح کرده است که بر این عقیده نمی باشد که گزارش حسابرسی به تنهایی بتواند گزارش CSR و موضوعات مشابه را تحت پوشش قرار دهد. 

 قیمت ترجمه فارسی: 15000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو