مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 8 اقتصاد: تاثیر سرمایه گذاری تحقیق و توسعه در مورد استفاده از سرمایه مخاطره آمیز شرکت ها

چکیده
ما در اینجا به این بررسی می پردازیم که چگونه و تحقیق و توسعه داخلی می تواند بر روی cvc تاثیرگذار باشد و چگونه این روابط می تواند در صنایع مختلف متفاوت باشد. ما به طور کلی به این نتیجه رسیده ایم که سرمایه گذاری های مربوط به تحقیق و توسعه می تواند میزان سرمایه گذاری ها را در صنایع تحت تاثیر قرار دهد.  همچنین سرمایه گذاری های مربوط به تحقیق و توسعه تاثیر بسیار زیادی بر روی کاربرد CVC در صنایعی گه به سرعت در حال رشد و تغییر تکنولوژی هستند دارد.تحقیقات ما شفافیتی را در مورد سرمایه گذاری های مربوط به تحقیق و توسعه CVC در صورت ضرورت وجود ظرفیت جذب و دلایل مربوطه ایجاد می کند.
خلاصه ای از وظایف اجرایی :
سرمایه گذاری های مربوط به تحقیق و توسعه و سرمایه های شرکتی (CVC) دو راه اصلی برای توسعه توانایی های جدید می باشد. CVC می تواند به عنوان یک جانشینی برای  سرمایه گذاری های مربوط به تحقیق و توسعه در این موارد گردد.از یک طرف دسترسی به تکنولوژی جدید می تواند در بازار های سرمایه به جای استفده از تکنولوژی های داخلی مورد استفاده قرار گیرد.از طرف دیگر دانش های بدست آورده شده از طریق  تحقیق و توسعه می تواند باعث افزایش توانایی برای تشخیص ارزش تکنولوژه ها در مورد اهداف مورد نظر و استفاده از چنین تکنولوژی هایی گردد. همچنین در این زمینه مشترکاتی وجود دارد که  تحقیق و توسعه داخلی می تواد حمایت کننده  بر خلاف جایگزینی CVC با سرمایه گذاری های مربوط به تحقیق و توسعه باشد. 
همچنین ما مطرح کردیم که سرمایه گذاری های مربوط به تحقیق و توسعه می تواند ظرفیتی را در صنایع برای  تعیین و به کارگیری تکنولوژی ها  در مورد اهداف CVC ایجاد کند.میزانی که این ظرفیت ها می تواند در مورد CVC مورد استفاده قرار گیرد بستگی به شرایط صنایع دارد. ما به این بحث می پردازیم که تغییرات سریع تکنولوژی در صنایع انگیزه کارکنان صنایع را برای استفاده از  دانش های مورد نظر از طریق تحقیق و توسعه برای بکارگیری اهداف CVC پایین می آورد. ما این فرضیه خود را با استفاده از یک مدل نمونه در مورد شرکت های آمریکایی که شامل 400 بخش صنعتی متفاوت که از نظر تغییرات تکنولوژی و شرایط دیگر در محیط این صنایع متفاوت می باشند می پردازیم.

قیمت ترجمه فارسی: 15000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو