مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 6 فناوری اطلاعات: مقدمه ای در ارتباط با IMS ( زیرسیستم چندرسانه ای پروتکل اینترنتی) 

چکیده
هدف در مورد ارتباطات فرد به فرد می باشد، IMS تنها روش استانداردسازی شده برای ارائه خدمات بر مبنای IP می باشد که توسط اصول پایه توانمند شده و برای تمام انواع شبکه ها کنترل می شود. این سیستم برای کاربرد خدمات ارتباطی جذاب بر روی چندین ابزار با استفاده از فناوری های دسترسی چندگانه ایجاد می کند.

خلاصه مطالب
IMS ( زیرسیستم چندرسانه ای پروتکل اینترنتی ) باعث توامندسازی و تحریک دستورات خدمات همگرا کارآمد می گردد. آن به عنوان عنصر کلیدی برای ارائه خدمات چندرسانه ای به همراه کیفیت خدمات مخابراتی توسط دسترسی از طریق موبایل و خط ثابت می باشد. آن فرصت جدید را برای اپراتورهایی که می خواهند خدمات چندرسانه ای جذاب، با کاربرد آسان، قابل اطمینان و سودمند ارائه کنند- شامل صدا، تصویر، متن و ویدئو یا ترکیبی از این موارد- را با سرویس های موجود ایجاد می کند. کاربران از مزایایی با به کارگیری این خدمات چندرسانه ای ادغام شده جذاب بدون در نظر گرفتن شبکه دسترسی و ابزار برخوردار می گردند. 
موفقیت سرویس تا حد زیادی بستگی به توانایی اپراتورها برای ایجاد و ارائه تجاربی دارد که انتظارات کاربران را برآورده یا تامین کند. اپراتورها، برای حفظ موقعیت شان به عنوان ارائه دهنده خدمات، نیاز دارند تا از این زنجیره ارزش فراتر رفته و نقش فعال تری را در ارائه خدمات داشته باشند. IMS دقیقا به همین منظور طراحی شده است. 
IMS از لحاظ دسترسی مستقل می باشد: آن به عنوان تنها روش استانداردسازی شده باز برای ارائه IP به مصرف کننده و خدمات شرکتی می باشد که توسط اصول استاندارد و کنترل شده برای ارتباط با خط ثابت، موبایل و کابلی توانمند می باشد. آن به ادغام کیفیت و فعالیت های داخلی ارتباطات با پیشرفت سریع و نوآوری اینترنت می پردازد. IMS این فعالیت را از طریق ایجاد ارزش های منحصر به فرد صنعت مخابرات که به آسانی برای استفاده در دسترس جوامع پیشرفته قرار می گیرد، انجام می دهد. 
زمانی که این موارد بر طبق به استانداردهای مورد توافق به اجرا در آمد، IMS،  اپراتورها را قادر می سازد تا به ادغام و انطباق تجهیزات و موارد کاربردی از چندین فروشنده پرداخته و کاربران موبایل را قادر می سازد تا هر وقت که می خواهند و به هر شبکه اپراتوری که به آن متصل هستند، به مجموعه سرویس های شخصی دسترسی داشته باشند.
قیمت ترجمه فارسی: 15000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو