مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 12 پزشکی: اصول اخلاق پزشکی برای دانشجویان رادیولوژی 

چکیده
دستورالعمل ها در اصول اخلاقی پزشکی به عنوان بخشی از یک برنامه آموزشی در مورد برنامه های رادیولوژی برای چندین سال بوده است , از این رو بسیاری از استادان اطمینان نداشته اند که چگونه به طرح ریزی  دروس اصول اخلاقی پرداخته و چگونه این اصول را اموزش دهند.مریبان می بایست محتوای آن را به صورت قابل درک و مفید ارائه داده و اهداف نهایی را برای کمک به رایولوژیست ها برای حرفه ای شدن در زمینه تصمیم گیری های اصول اخلاقی در حالی که پایبند به ضوابط اخلاقی ASRT می باشند , منتقل سازند.
برای طراحی و آموزش دروس مربوط به اصول اخلاقی مدرسان می بایست به طور دقیقی به بررسی این مورد بپردازند که چه مواردی می بایست به دانشجویان انتقال یابد.بسیاری ممکن است در ابتدا این مورد را درک کنند که دروس مربوط به اصول اخلاقی می بایست به دانشجویان کمک کند تا توجه خود را در این زمینه بیشتر کرده و نگرش خود را در ارتباط با کار طبابت گسترده کنند.استیون این مورد را بیان می کند که بسیاری از مدرسان بر روی مهارت تاکید دارند که این موارد می تواند می تواند به دانشجویان کمک کند تا به یک پزشک مورد اعتماد تبدیل گشته و نسبت به بیماران خود حساسیت به خرج دهند.او همچنین بر این عقیده می باشد که این به عنوان مسئولیت مدرسان می باشد تا دانشجویان را در ارتباط با جنبه های تکنیکی و مراقبتی به عنوان یک کارورز در رشته های مربوطه آماده کند.
پیترسون و ویتلو روندهای اجتماعی را مورد بررسی قرار می دهند که منتج به تاکیدی در ارتباط با بررسی اصول اخلاقی شده است. آن ها همچنین بیان کرده اند که جامعه از تمام این افراد یک پاسخگویی را انتظار دارد.مراقبت های بهداشتی که شامل رادیوگرافی می باشد در این زمینه استثناء نمی باشد. این به عنوان مسئولیت علم رادیولوژی می باشد تا به طراحی و ایجاد دروس علم اخلاق بپردازد که به تامین نیازی دانشجویان و جامعه بپردازد.

قیمت ترجمه فارسی: 8000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 


آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو