مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 17 پزشکی: نارسائی سیستم های اطلاعات بهداشتی ، موفقیت ها و ابتکارات

این مقاله همراه با تعداد کمی از تحقیقات قبلی به دنبال بررسی نارسایی ها در سیستم اطلاعات بیمارستانی می باشد. هدف آن بررسی ماهیت و میزان این نارسایی هاست. همان طور که به نظر می رسد، مشکلات قابل توجهی در مورد تعداد قابل توجهی از سیستم مبتنی بر فناوری اطلاعات در بخش سلامت وجود دارد. این موارد شکاف مهمی را بین پتانسیل های مثبت برای اطلاع رسانی برای مشارکت در سازمان های بهداشت و پتانسیل های منفی ایجاد می کند. ابن موارد در عوض به این معنا می باشد که پول های قابل توجهی در سیستم های جدید اطلاعات بیمارستانی سرمایه گذاری می شود اما بخش قابل توجهی از آن در موارد غیرکاربردی یا سیستم های غیرقابل استفاده تلف  می شود. 
به دنبال مخالفت در زمینه تحلیل نارسایی های سیستم اطلاعات بیمارستانی که تا به امروز ارائه شده، این مقاله مدل جدیدی را مطرح می کند که درک بهتری از این نارسایی ها را ایجاد می کند. این موارد در عوض می تواند تاکیدی بر روی مداخلاتی داشته باشد که کمکی به کاهش خطرات نارسایی سیستم ها می کند. 

2. تعریف و براورد نارسایی و موفقیت سیستم اطلاعات بیمارستانی
بحث در زمینه نارسایی و موفقیت سیستم اطلاعات بیمارستانی با تعریف اصطلاحات مربوط به ان آغاز می گردد. چنین فعالیتی مشکلات بی واسطه ای را ایجاد می کند که این مقاله بعد از شناسایی ان ها، نمی تواند کاملا به حل آن ها مبادرت ورزد. اولین مشکل درونی بودن ارزیابی می باشد: با مد نظر قرار دادن جنبه های متفاوت، شکست یک فرد منجر به پیروزی فرد دیگر می گردد. 
این مسئله می تواند بعضا از طریق سه دسته بندی نوآوری های مربوط به سیستم اطلاعات بیمارستانی مد نظر قرار می گیرد. 

قیمت ترجمه فارسی: 8000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 


آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو