مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 20 پزشکی: اصول اخلاقی مربوط به رادیولوژی

چکیده
ابعاد اخلاقی مربوط به تلاش متخصصان در این بررسی ها به عنوان موضوع مهمی می باشد. از نظر سنتی اصول اخلاق غرب به دنبال کشف این موارد بوده وما به سمت آن چیزی که صحیح است، و انجام قضاوت های اخلاقی عادلانه، هدایت می کند. اصول اخلاقی به دنبال کشف باید و شایدها بوده که اغلب در برابر موارد مطلق قرار می گیرد . اصول اخلاقی سوالاتی را در ارتباط با ارزش هایی که ما می بایست مد نظر قرار دهیم ، و در ارتباط با چگونگی زندگی مان ، و ارتباطات افراد با یکدیگر و با بخش های دیگر جهان مطرح می کند. این موارد تا آنجا می باشد که فرد به طور قابل توجهی در مورد دیدگاه های اخلاقی خود، یا ارزش های اخلاقی دیگران یا تفکر در مورد قضاوت ها یا مقایسه آن ها با نگرش رقبا تا تا محدوده ای که یک فرد یک فیلسوف اخلاق می باشد، تفکر می کند. 
در اولین بخش مربوط به این بررسی ها ، ما به بررسی فلسفه غربی که آن ها را مد نظر قرار می دهیم ، می پردازیم. در مرحله بعدی ما به بررسی تضادهای مهمی در ارتباط با الگو های پزشکی وجود دارد می پردازیم. در مرحله سوم به بررسی انواع نظام های جدید و یا الگوها های جدید که ممکن است در ارتباط با جوامع مورد نیاز باشد می پردازیم.

فلسفه سنتی غرب.
قبل از دوران روشنفکری ، نظریه غالب در اروپا به صورت ارگانیک بوده و چارچوب علوم بر مبنای الگوه های ارسطو و کلیسا می باشد.با مد نظر قرار دادن دلایل و اعتقادها به عنوان یک نقطه عطف ، علوم تلاشی را برای در معانی و اهمیت موارد مطرح می کند.متعاقبا در طی دوران انقلاب علمی ، مشارکت اصلی در ارتباط با فلسفه و علوم که نظریه جهانی را غییر داده است می باشد.

قیمت ترجمه فارسی: 8000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 


آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو