مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 44 پزشکی: عوامل بازارایی پروتیین های SNF/SWI : تجزیه تحلیل کامل وهمه جانبه عملکرد انها

بازآرایی آنزیم های کروماتین نقش بسزایی در بسیاری از فرایندهای بیولوژیکی شامل ژن ، همانندسازی DNA وبازسازی وتقسیم سلولی دارد علی رغم اینکه پروتیین های SNF/SWI به طورگسترده ای مورد مطالعه قرارگرفته اند تحقیقات جدید در این زمینه بازهم ادامه دارد،در این جا ما  بیوشیمی پروتئین های SNF/SWI وپیشرفت های پروتوزومی وژنی اخیررا مورد بررسی قرارخواهیم داد ونقش پروتیین های SNF/SWI رادر بیماری های انسانی بیان خواهیم کرد که مشمول برسرطان و عفونت های ویروسی می باشد این مطالعات تاحد زیادی درک ما را از فرایندهای پیچیده ی هسته ای افزایش داده است.

مقدمه
ذخیره سازی DNA وکروموزم پدیده های مهم بیولوژیکی هستند که در تمام ارگانیسم های زنده مشترک هستند. در یوکاریوت ها پیدایش نوکلئوزم برپایه سازمان دهی DNA طرح ریزی می گردد وعلی رغم آن بسته بندی مطلوب باعث افزایش محتوای DNA وتسهیل مکانیسم های پیچیده می شود. در کنار راه حل های بسته بندی نیاز به جایگزینی نیز وجود دارد. همچنان که DNA بایستی برای ارگان های سلولی ، دردسترس باشد. پروتیین های بازارایی کروماتین کارهای شگرفی را شکل می دهند که باعث تغییر نوکلئوزم برای این کار می گردد.
پروتیین های SNF/SWI اولین وابسته به ATP در بازارایی کروماتینی است. بهرحال شناخت کامل آن دروهله اول به شناخت فونوتیپ آن وابسته است که در زمان رمزگشایی ژن ها چندین جزء کوچک آن تغییر یافته است. این فنوتیپ ها در سارکارومیس سرویزیه شامل توانایی انجام جفت گیری[1] ،  افزایش میزان جهشDNA [2] ، تنظیم ژن درچرخه متابولیسم قند[3]  است از آن جایی که این مطالعات اولیه نزدیک به سه دهه ی پیش  به عنوان علمی قدیمی معرفی گذشته و بهترین بازارایی وابسته به کروماتین بوده است هنوز بسیاری از جنبه های بیولوژیکی آن در حال بررسی و توصیف هستند.  در اینجا مابه توصیف بیوشیمی پروتیین های SNF/SWI ، تجزیه و تحلیل شناخت پروتئوزم و دستاوردهای ژنی و عملکردهای آن می پردازیم و نقش پروتیین های SNF/SWI رادر بروز بیماری در انسان مورد مطالعه قرار می دهیم که شامل سرطان و عفونت های ویروسی است بسیاری ازرویکردهای یکپارچه ومتعدد در SNF/SWI به کاربرده شده اند.

قیمت ترجمه فارسی: 8000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 


آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو