مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 6 پزشکی: کیفیت تصاویر رادیوگرافی دیجیتال : پردازش تصاویر و نمایش آن

چکیده
این مقاله در ارتباط با پردازش تصاویر رادیوگرافی دیجیتال و نمایش آن ، دومین مقاله ای می باشد که به عنوان بخشی از تلاش کارشناسان به منظور ایجاد استاندارد کیفی تصاویر در ارتباط با رادیوگرافی دیجیتالی ، نوشته شده است.عنوان این مقاله آموزش گرفتن تصاویر رادیوگرافی دیجیتال می باشد.این مقاله توسط کار جمعی توسط ACR ، انجمن فیزیک پزشکی امریکا و جامعه انفورماتیک تصویر برداری پزشکی ، تدوین شده است. به طور روزافزون ، تصویر برداری پزشکی ، و اطلاعات بیمار با استفاده از اطلاعات دیجیتال در طی فراینند فراگیری ، انتقال ، ذخیره ، نمایش ، تفسیر و مشورت مدیریت می گردد. مدیریت داده ها در طی هر یک از این فعالیت ها تاثیری بر روی کیفیت مراقبت از بیمار دارد.این مقاله به توصیف بهبود کیفیت تصاویر در ارتباط با رادیوگرافی دیجیتال و ارائه پیشنهاداتی در ارتباط با فراگیری ، پردازش و نمایش تصاویر می باشد. فعالیت های مربوط به رادیوگرافی دیجیتال به عنوان یک تکنولوژی رو به پیشرفتی می باشد که نیازمند بازبینی استانداردها و دستورالعمل ها می باشد.

کلیدواژه. رادیوگرافی دیجیتال ، کیفیت تصاویر ، نمایش نسخه غیر چاپی ، پردازش تصاویر ، محل کار.

مقدمه و خلاصه مطالب.
کیفیت تصاویر تحت تاثیر چندین فاکتور می باشد که شامل فرایند های آموزشی و ابزارها و روشی که تصاویر به نمایش در می آیند می باشد. در سیستم های دیجیتال عملیات فراگیری و نمایش تصاویر به صورت مجزایی می باشند.از این رو ارزیابی و بهینه سازی کیفیت تصاویر در فرایند مستمر تصویر برداری روی می دهد. تجزیه و تحلیل مربوط به کیفیت تصاویر بستگی به نوع خاص فعالیت عکس برداری دارد. رادیوگرافی دیجیتال در بسیاری از فعالیت های تصویر برداری مورد استفاده قرار می گیرد ، اما پارامترهای اصلی در ارتباط با کیفیت تصاویر وجود دارد که قابل تعریف بوده و برای تمام این فعالیت ها کاربردی می باشند.
این مقاله که در ارتباط با پردازش تصاویر و نمایش تصاویر رادیوگرافی دیجیتال می باشد ، به همراه مقالات دیگر مربوط به فرایند عکس برداری با مراجعه به اطلاعات موجود در زمینه پزشکی ، قابل بسط می باشد. مقالات دیگری که در ارتباط با پردازش تصاویر می باشند در بخش مقدمه تعاریف معمولی از رادیوگرافی دیجیتال را ارائه می دهند که به عنوان مرجعی برای هر دو مقاله می باشند. به طور مختصر ، در این دستورالعمل ، عبارت رادیوگرافی دیجیتال اشاره ای به تمام انواع سیستم های رادیوگرافی دیجیتال می کند که در زمان های گذشته به نام های رادیوگرافی از طریق اسکن و یا رادیوگرافی دیجیتال بوده اند. این دستورالعمل ها برای فعالیت های مربوط به رادیوگرافی دیجیتال با توجه به نوع فیلم نواری آن کاربردی می باشند.

قیمت ترجمه فارسی: 12000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 


آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( دوشنبه 3 خرداد 1395 )
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو