تبلیغات
مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
 
 
 
مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 7 علوم تربیتی: درس پژوهی

چکیده
- امکان حذف
- حداکثر تعداد فایل های آپلود شده
- پنهان کردن توضیحات در تاریخ های موجود
امکان حذف: اگر فعال گردد ، افراد می توانند در هر زمانی که می خواهند قبل از دسته بندی ، فایل های آپلود شده را پاک کنند.
حداکثر تعداد فایل های آپلود شده : حداکثر تعدادی که یک فرد می تواند آپلود کند به دانش آموزان نشان داده نمی شود ، لطفا تعداد واقعی فایل های مورد نظر را در بخش توضیحات بنویسید.
امکان یادداشت برداری: اگر فعال گردد ، افراد می توانند یادداشت هایی را در متن وارد کنند. آن مشابه متن های آنلاین می باشد.این جعبه متن برای ارتباط با نمره افراد ، توضیحات پیشرفت مراحل کار، یا فعالیت های نوشتاری دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.
نوع فعالیت ها : سه نوع فعالیت مختلف وجود دارد.
فعالیت های آفلاین. این موارد زمانی امکان پذیر می باشد که  چنین فعالیت هایی خارج از مدل های انجام گیرد. دانش آموزان می توانند توضیحاتی از این فعالیت ها را مشاهده کنند ولی نمی توانند به آپلود فایل یا موارد دیگر بپردازند. معلمان می توانند به نمره گذاری تمام دانش آموزان پرداخته و دانش آموزان می توانند نمره شان را مشاهده کنند.
آپلود کردن یک فایل خاص.این نوع از فعالیت ها این امکان را برای دانش آموزان ایجاد می کند تا یک فایل خاص را آپلود کنند.این فایل ها ممکن است به صورت نوشته های وورد ، تصویر , وب سایت فشرده شده یا موارد دیگر برای ارائه شدن باشد.معلمان می توانند این فعالیت ها را به صورت آنلاین نمره گذاری کنند.
توضیحات درون متنی : اگر این مورد انتخاب شود ، فعالیت های اصلی در قسمت توضیحات در طی درجه بندی کپی می گردند ( شاید از رنگ های دیگری استفاده شود) و یا متن اصلی ویرایش می گردد. 
ارسال ایمیل آگاهی دهنده : اگر شما آن را فعال کنید به دانش آموزان از طریق ایمیل در ارتباط با نمره و نتایج فعالیت های آن ها اطلاع داده می شود.
ایمیل هشدار دهنده به معلمان : اگر شما آن را فعال کنید زمانی که دانش آموزان به آپدیت کردن تکالیف خود پرداختن ، هشداری به معلمان داده می شود.
تنها به معلمانی که می توانند به نمره گذاری فعالیت های خاص بپردازند هشدار داده می شود. بنابراین برای نمونه اگر چنین مواردی در گروه های مجزا مد نظر قرار گیرد ، معلمانی که محدود به گروه های خاصی می باشند ، از دانش آموزان گروه های دیگر هشداری را دریافت نمی کنند.البته در ارتباط با فعالیت های افلاین ، تا زمانی که دانش آموزان چیزی را ارائه نکنند ، ایمیل هرگز فرستاده نمی شود.
پنهان کردن توضیحات در تاریخ های موجود. اگر فعال گردد ، توضیحات مربوط به این فعالیت ها در تاریخ ارسال آن پنهان می گردد.قیمت ترجمه فارسی: 15000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( سه شنبه 4 خرداد 1395 )
» دعوت به همکاری و استخدام ( جمعه 14 اسفند 1394 )